Поліпропіленові труби

Труби з поліпропілену для опалення і води

Інженерні мережі в Україні в основному влаштовані з сталі, тому ремонт чи заміна потребується через 10-15 років. Більш привабливим матеріалом вважаються поліпропіленові труби, котрі служать до 30- років. При виборі необхідно орієнтуватися на вимоги ДСТУ Б В.2.7-144:2007, так як труби із поліпропілену різних марок відрізняються по технічним характеристикам.В магазині Аква-Тепло Ви можете купити матеріали для монтажу будь-якої інженерної мережі.

Сфери застосування поліпропіленових труб

У житловому секторі поліпропіленові труби використовуються для монтажу вентиляції, трубопроводів опалення, подачі води (гарячої і холодної), внутрішньої, зовнішньої та зливової каналізації. Їх купляють також для облаштування систем дренажу, меліорації та орошення, монтажу трубопроводів для транспортування агресивних хімічних речовин і стиснутого повітря.

Вибір здійснюється з п'яти видів:

Фото полипропиленовой трубы

Фото армированной трубы

У PN10, PN16 и PN20 стінки деформуються під дією тепла. Поліпропіленові труби для опалення PN25 і PN32 оснащені прошарком, стабілізуючим поліпропілен та знижуюючим розтягнення при нагріві. Матеріал армування залежить від виробника.

Це може бути:

Алюмінієва фольга знижує теплове розширення, але утруднює процес пайки трубопроводу опалення. Торці потребують зачистки, тому необхідно купити спеціальний інструмент. Скловолокно сводить до нуля теплове розширення, не створює проблем при монтажі. Зварювання здійснюється без зачистки.

Переваги труб із поліпропілену

Поліпропіленові труби для гарячої води успішно вирішують проблему надійності комунікацій для опалення. Покупці цінять їх за прекрасні експлуатаційні характеристики:

Основной недолік – лінійне розширення. Усувається правильним вибором матеріала для кожної системи.

У магазині Аква-Тепло Ви можете купити сертифіковані поліпропіленові труби популярних виробників по конкурентоспроможній ціні. У будь-який момент Вам буде надана консультація по телефону чи онлайн. Якщо зарах товару нема в наявності, він буде доставлений у мінімальні строки. Постійним покупцям надаються дисконтні картки, що дозволять Вам економити ще більше.