Рушникосушарки

Рушникосушарки – пухнасті рушники, нормальна вологість і стильна конструкція у ванній кімнаті

Хороша вентиляція і сушарка для рушників у ванній кімнаті – умови підтримання мікроклімату, що виключає вологість. Відповідно, купити рушникосушарку необхідно не тільки для прямої функції апарату. Втім, гарантовано сухий рушник – додаткова частинка затишку у Вашому будинку. При уявній простоті конструкції сушарка для рушників складає визначены проблеми з вибором конкретного варіанта. Тому, перед тим як купити рушникосушарки у ванну кімнату рекомендуємо звернутися за консультацією в центр сантехнічного обладнання Аква-Тепло. Спеціалісти компанії допоможуть конкретною порадою, виходячи з формату ванної кімнати, особливостей систем опалення та ГВС.

Проблема вибору

Основними критеріями при підборі конкретної моделі рушникосушарки у ванну виступають дизайн, матеріал конструкції і спосіб нагріву. Останній параметр і створює деякі складності. Відповідно механізму нагріву, рушникосушарки класифікують на три типи:

Останній варіант представляє поєдання перших двох, вирізняється складністю конструкції і високою ціною. Недоліки електронагріву також очевидні: додаткова витрата електроенергії, необхідність підводу проводки з облаштуванням розетки чи вимикача. Напроти, під водяний варіант достатньо просто купити рушникосушарку і підключити її до труби у ванній. Залишається визначитися до яккої.

Монтаж рушникосушарки відповідно до комунальних умов

Вітчизняний житловий сектор вирізняється різноманіттям умов подачі гарячої води і системою опалення. Тому існує декілька способів підключення рушникосушарки всередині ванної:

Кожний з варіантів створює деякі нюанси відносно матеріалу рушникосушарки.

Гаряче водопостачання

Для системи ГВП, оптимальний вибір - рушникосушарки водяної з нержавіючої сталі, міді чи її сплавів. Більш того рекомендується звернути увагу на продукцію вітчизняного виробника. Наприклад, рушникосушарка латунна – Україна, виготовлена на Артемовському заводі. Цей продукт здатний висушити рушник, прибрати вологу в ванній кімнаті та виступае елементом декору.

Напроти, імпортні моделі, зокрема італійські рушникосушарки для вітчизняного ГВП вкрайн проблемні:

  1. Вони тонкостінні і можуть не витримати тиск у 10 бар.
  2. Італійські рушникосушарки виготовлені зі звичайних марок сталі. Вони розраховані під місцеві умови експлуатації, а саме, в контурі індивідуального олалення.

Вода ж у системі ГВП вирізняється насиченістю кисню. При високих температурах це здатне викликати коррозію сталевих і алюмінієвих конструкцій. Радикали кисню звільнюються, ініціюючи процес окислення металу. Тоді як, українська рушникосушарка водяна з нержавіючої сталі нечутлива до подібних коллізій.

Центральне опалення

Тут проблема ще більш очевидна. Злив води з системи неминуче призведе до коррозії звичайного металу. Тому вибір обмежено матеріалами, стійкими до окислення, агрессивним середовищам. Це мідні рушникосушарки, вироби з латуні, нержавіючої сталі. Кольорові метали переважніше, оскільки володіють більшою теплопровідністю. Додатково, латунні та мідні рушникосушарки – більш естетично сприймаються у ванній кімнаті.

Підключення до автономних нагрівальних приладам

В цій схемі вимоги істотно нижчі. Невисокй тиск, використання підходячої води дозволяють встановлювати виріб незалежно від країни виробника. Це може бути рушникосушарка латунна Україна чи італійська сталева модель. Серед якісної недорогої продукції варто виділити рушникосушарки хромовані. Такі вироби всередині захищені спеціальним полімерним шаром. Зовнішня поверхня хромується, що забезпечує красу сприйняття. Рушникосушарки хромовані – гарний вибір надійного продукту по невисокій ціні.

Різноманіття форм

Візуальна складова – альтернативний фактор вибору. Додатковий критерій – розмір ванної кімнати. При недостачі простору ситуацію врятують вузькі рушникосушарки. Такі моделі підійдуть і для просторної ванної кімнати. Наприклад, можна одночасно встановити вузькі рушникосушарки різноманітного дизайну. Це можуть бути наступні різновиди:

Існує можливість замовити модель по індивідуальному дизайну. Купити рушникосушарку в ванну кімнату ексклюзивного виконання пропонує компанія Аква-Тепло. Ассортимент нашої продукції охоплює всілякі варіанти. Це можуть бути компактні кутові рушникосушарки чи багатоярусні моделі, призначені не тільки під сушку рушників. Дизайнери компанії розробляють індивідуальну конструкцію, що органічно вписується в інтер'єр конкретної ванної кімнати.