Радиаторі чавунні секційні

Про радіатори чавунні для систем опалення

Займатися модернізацією та ремонтом опалювальної системи краще в теплу пору року, коли немає залежності від джерел тепла. В міських квартирах все частіше зустрічається автономна система опалення. Однак квартир з централізованим опаленням теж багато. У останньму варіанті модернізація починається і закінчується заміною батарей. Від самого початку встановлені замінюються на сучасні сталеві чи алюмінієві.

Часто вибір і установка радіаторів здійснюється без врахування характеристик системи. У системі з централізованою подачею гарячої води, бувають стрибки тиску, на котрі сталеві радіатори не розраховані. Можуть бути встановлені алюмінієві чи біметаллічні, котрим потребується теплоносій високої якості. В іншому випадку батареї опалення виходять з ладу значно раніше, очікуємого періоду. Це веде до майбутніх витрат на ремонт опалювальної системи.

При грамотному підборі батарей опалення цьому можна запобігти. У данному розділі представлені варіанти чавунних радіаторів, якість і надійність котрих перевірені часом. Чавун довго нагрівається, але і тримає тепло також довго. Стійкий до перепадів тиску, довговічний і розрахований на великий діапазон температур. Встановлений під вікно радіатор буде радувати Вас теплом довгі роки не потребуючи додаткових витрат.

Якщо вам потребується консультація профессіонала, рекомендуємо звернутися до менеджерів нашого сайту. Їх досвід допоможе вибрати те обладнання, котре буде надійно служити.