Радіатори чавунні ретро стиль

Чавунні радіатори – стильне «ретро»

Час іде, світ навкруги нас змінюється, але деякі речі незмінні. Як раз це можна сказати про класичні чавунні радіатори. Вони прекрасно зарекомендували себе в системах опалення приватних квартир і підприємств ще з кінця позаминулого віку, але залишаються популярними и по ці дні.

В додаток, зараз багато сучасних виробників почали випускати подібні радіатори у досить привабливому і цікавому дизайні. Стильний, оформлений вінтажними візернуками, такий радіатор стане приголомшливим доповненням до оригінальної обстановки сучасного житла. Достатньо просто поглянути на фотографії вище, що впевнитися в правоті цих слів.

Однак, головне, чим подібні радіатори відрізняються від всіх інших, це, звичайно ж, не їх зовнішність. Чавунні радіатори вже давно відомі своєю приголомшливою надійністю і міцністю. Невимогливі до якості води і тиску, а також до механічним пошкоджень, такі радіатори здатні прослужити декілька десятків років без яких либонь нарікань.

Сучасні технології, помножені на класичні прийоми дозволяють створювати справжні маленькі шедеври з чавуна, котрі і оку будуть приємні та свою функцію виконають на славу. Сьогодні чавунні радіатори виготовлюються згідно всіх існуючих норм і правил. Зазвичай вони представлені в підлоговому виконанні (на ніжках), але зустрічаються і інші варіанти.

Окремо варто згадати широкий спектр кольорових рішень. До того ж чавунні радіатори дозволяють використовувати практично будь-які користувачські фарби, а значить, зможуть вписатися у будь-який інтер'єр.