Решітки для конвекторів дерев'яні та алюмінієві

Декорування прихованих систем обігріву з професіональною допомогою консультантів Aqua-Teplo

Споживачам рідко відомо, що підлогові решіитки для конвекторів опалення часто виключені з базової комплектації, що стосується систем обладнання. Це має розумне пояснення і направлено в інтересах покупця. Дійсно, безпосередньо це стосується систем опалення повністю прихованих з поля зору. Видимою залишається виключно декоративна решітка конвектора. Завдання виробу не тільки приховати систему опалення, але і зробити це без шкоди дизайну.

Фото деревянных решеток в помещении

Тому, придбання декоративної конструкції окремо від конвектору, сприяє оптимальному підбору виробу під конкретні вимоги. Вони включають відповідність стилю інтер'єру, вологості всередині приміщення, передбачуваного навантаження. Рідкісні випадки, коли декоративні елементи додаються в комплект, що стосується систем опалення, не завжди вигідні. Під подібні решітки на конвектори опалення ціна вже включена в загальну вартість продукції. Інтернет магазин інженерної сантехніки Aqua-teplo пропонує гнучку форму вибору декоративних решіток під внутрішньопідлогову систему опалення. Фахівці компанії допоможуть слушними порадами, мінімізуючи Ваші витрати на покупку.

Що пропонує ринок споживачу

По різноманіттю, декоративні рішітки для вбудованих у підлогу конвекторів переважають саме оборудование. Критерии выбора основаны на ряде разноплановых факторів, включаючи:

Останній параметр передбачає декоративні рулонні решіки для внутрішньопідлогових конвекторів опалення чи незгинаємі моделі. Скручуєма конструкція більш практична. Таку декоративну решітку нескладно зібрати самостійно, звільнивши доступ до приладу для його обслуговування.

Фото рулонных решеток для конвектора

Перевога жрсткої конструкції у підвищеній міцності та експлуатаційній надійности. Дійсно тут застосовується безпосереднє поєднання елементів. Напроти, під декоративні рулонні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів опалення використовують вставки з тросу чи гнучкої стрічки.

Дерев'яне чи металічне виконання

Визначитися з типом матеріалу також критично важливо. Роблячи замовлення декоративних решіток на сайті компанії Аква-тепло, клієнт застрахований від помилкового вибору. Свідчення цього професійна консультація співробітників порталу. Наприклад, встановлювати дерев'яні решітки для конвекторів опалення в приміщеннях з високою вологістю недоцільно. Сирість - прямий ворог деревини. Аналогічно цьому необхідно підбирати декоративний настил для ванної кімнати, якщо приміщення обладнане внутрішньопідлоговою системою опалення. Тут варіант один – купити металічні решітки для конвектора. Продукція представлена декоративними виробами з нержавіючої сталі. Корозійну стійкість решіток доповнює ряд інших параметрів:

Основний недолік, характеризуючий сталеві решітки на конвектори опалення – ціна. Альтернативний вихід – придбати дюралюмінієві моделі. Їх вартість нижче, але вироби потребують захисту від корозії. Це досягається фарбуванням: нанесенням порошкового кольорового шару чи анодуванням.

Напроти, дерев'яні решітки для конвекторів опалення внутрішньопідлогового типу, притягують природністю матеріалу. Вироби володіють меньшою вагою та ціною. Посилити волагостійкость декоративних решіток дозволяє просочування деревини маслом, що також впливає на вартість.

Структура ламелей і самого виробу

Фото металлической решетки

Цей критерій ділить підлогові решітки для конвекторів опалення по двом параметрам: розміщенню і формі. В першому випадку говорять про повздовжні та перпендикулярні декоративні решітки. По формі, існують ламелі слідуючих видів:

 Тут слід покладатися виключно на власний смак. Різноманіття по формі характерні не тільки ламелям, але і декоративним решіткам для внутрішньопідлогових конвекторів. Стандартний варіант – прямокутне виконання, можно замінить на радіальну конструкцію, наприклад. У ряді випадків, потребується повторення форми стіни чи вікна. Під ці ціли, варто купити металічні решітки для конвектора, виготовлені по індивідуальному замовленню.

Різноманіття фарб

Бюджетні декоративні моделі постачаються непофарбованими чи стандартного кольору. Така продукція не завжди гармонує з інтер'єром кімнати. У відповідності до типу матеріалу, декоративній решітці конвектора можна надати практично будь-який колір. Ситуація дещо відрізняється для товару з масиву деревини і металічних конструкцій. Останні володіють більш широкою гаммою. Так, на металічні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів вибір кольору здійснюється на базі палітри RAL. Допускається ряд варіантів фарбування:

Фото цветовой гаммы решеток для конвектора

Це додатковий мотив замовляти декоративні решітки окремо від внутрішньопідлогового обігрівального пристрою. Дійсно, нерідко зачасту колір виступає ключевим критерієм вибору. Такі що йдуть у комплекті металічні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів володіють стандартним пофарбуванням  «Сатин». Цей варіант не завжди відповідає інтер'єру.

Дерев'яні декоративні решітки зазвичай відповідають кольору запропонованих пород деревини. Серед ходових варіантів на ринку присутні:

Слід додати, що фарбування дерев'яних решіток – меньш витратний і не обов'язковий процес. Напротивагу, алюмінієві декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів. У них шар фарби виконує одночасно функцію захисту від корозії.

Розмірний ряд

Габарити решітки можна замовляти індивідуально чи використовувати стандартні пропозиції. Тут також визначним фактором виступає матеріал продукту. Особливо це стосується параметрів висоти на декоративні решітки для вбудовуємих у підлогу конвекторів:

  1. Дерево – під замовлення.
  2. Нержавіюча сталь – 20 мм.
  3. Алюміній – 15, 18, 20 и 24 мм.

Додатковими розмірними характеристиками виступають ширина і відстань між ламелями. Довжина решітки часто визначається замовленням споживача. Вибрати продукт по ширині – нескладно, параметр змінюється в діапазоні 190 – 450, з кроком 10 мм. Стандартні зазори між ламелями – 10 і 20 мм. Більш детальну інформацію про габарити решіток нададуть консультанти компанії Aqua-teplo.