Сталеві секційні радіатори, трубчаті радіатори

Про сталеві секційні радіатори

Підбір радіаторів з одного боку справа совсім не складна, з іншого – так що потребує знань і аккуратності. Останнім часом популярними стали біметаллічні радіатори, однак алюмінієва «сердцевина» потребує якісного теплоносія. В іншому випадку вона дуже швидко зношується, та радіатор слід міняти. Це з'вязано з невисокою стійкістю алюмінію до коррозії.

Значно більш стійкою виявляється нержавіючая сталь. володіючи більш низькими показниками в теплопровідності, ніж алюміній, вона значно переаершує його в стійкості до коррозії. Так що якщо ви не впевнені в якості водопровідною води, рекомендуємо звернути вашу увагу на радіатори із ячкісної сталі.

Також слід враховувати розміри самого радіатора і місцерозміщення його у просторі. Ваш вибір повинен бути продиктований не тільки бажанням прикрасити вашу квартиру незвичайною прикрасою, але також опиратися на довговічність системи. Для цього слід вивчити існуючу систему опалення і визначити її параметри.

Радіатор слід підбирати по декільком параметрам, серед котрих максимальна температура, тиск, діаметр труб. Сталеві радіатори довговічні, однак можуть не витримати різких перепадів тиску, котрі можуть бути при централізованому опаленні.

В будь-якому випадку, перед тим як зупинити свій вибір на конкретній моделі радіатора обов'язково проконсультуйтесь зі спеціалістом. Монтаж будь-якого радіатора також краще довірити йому, так як довговічність системи залежить і від правильною установки всього обладнання.