Сталеві панельні радіатори

Сталеві радіатори – вибір від еффективних бюджетних моделей до батарей з ексклюзивним дизайном

Основна доля серед встановлених сучасних батарей відводиться під сталеві опалювальні радіатори, реалізовані у панельній конфігурації. Секрет їх популярності базується на відносно низькій вартості, високій тепловій потужності та економній витраті теплоносія. Альтернативою панельним конструкціям виступають сталеві трубчаті радіатори. Ці вироби дозволяють доповнити пряму функцію обігріву приміщення стильним дизайном. Придбати сталеві радіатори опалення в Україні відповідно до типу приміщення допоможуть спеціалісти Аква-Тепло. Компанія не ставить собі за мету тільки продати продукт. Наша задача підібрати клієнту оптимальний варіант, зігріваючий як виділяємим теплом, так і незначним розміром витрачених коштів.

Декоративні батареї

Категорію представляють сталеві трубчаті радіатори, що відрізняються по способу виконання: секційні та звичайні. В другому випадку труби приварюються на коллектори окремо. Перший варіант меньш популярний, оскільки секції елементів обмежує варіативність оформлення. Основними відмінностями трубчатої конфігурації виступають:

Дороговизна трубчатих радіаторів обумовлена двома факторами. По-перше, це більш складний виробничий процес. Виготовлення труби коштує дорожче штамповки листового профілю. По-друге, трубчаті радіатори опалення характеризуються посиленими стінками, товщиною 1.5 – 2 мм. Це призводить до  більших витрат металу, але при цьому і покращує надійність конструкцій. Зокрема, сталеві радіатори українського виробництва вирізняються товщиною 2 мм і робочим тиском до 15 бар.

Альтернативно, на сталеві батареї опалення ціна може рости в силу оригінальності оформлення. Замовити ексклюзивні дизайнерскі трубчаті радіатори також можна на сайті інтернет магазину Аква-Тепло.

Панельні елементи опалення

Найбльш розповсюджена система обігріву, особливо коли на сталеві батареї опалення ціна – вирішальний фактор. На ряду з низкою вартістю, панельні батареї достатньо економічні в експлуатації. Сприяє цьому технологія виготовлення панельних радіаторів. Спочатку на пластині формирують неглибокі канали під теплоносій шляхом штампування. Далі, пара профілей зварюється по контуру, створюючи таким чином панель батареї. Збільшити теплову потужність конструкції дозволяє оребрення, розміщене на тиловій стороні.

Як результат, панельні сталеві опалювальні радіатори мають наступні переваги:

Останні два пункта потребують більш детального розгляду. Панельні блоки легко монтуються на стіну, не займаючи при цьому додаткового простору. Висота сталевого радіатора опалення може змінюватися від 300 до 900 мм. Це дозволяє підібрати панельну батарею у відповідності до розміщення підвіконня.

Запобігти корозії дозволяє дотримання простих вимог:

Купуючи сталеві панельні радіатори опалення у Києві, іншому місті, бажано уточнити водородний показник води. Для цієї мети можна звернутися до коммунальних служб чи спеціалізовану лабораторію.

Різновиди панельних конструкцій

Визначити структурну схему елемента опалення нескладно. Подібні сталеві радіатори українського виробництва, а також імпортні моделі мають маркування з двох цифр. Це кількість панелей і число елементів оребрення відповідно. Вироби, що маркуються 11, використовують переважно для встановлення у службових приміщеннях, де еффективність опалення жертвується простоті догляду.

Найбільш оптимально придбати сталеві радіатори опалення в Україні у конфігурації 22. Пристуність двох елементів оребрення всередені конструкції створює ефективну конвекцію. Вертикальний рух теплого повітря у вікна, забезпечує своєрідну теплову завісу.

Теплова потужність радіатора 33 практично вдвоє перевищує аналог з двома панелями. Наявність додаткового оребрення посилює конвекційний потік, повністю блокуючи холод від вікна.

Особливості монтажу

Встановити сталеві панельні радіатори опалення в Києві Вам допоможуть спеціалісти компанії Аква-Тепло. Це важливо для рівномірного обігріву панелей батареї. Існує три способи підключення радіаторів:

  1. Кінцеве. Верхній вхід і нижній вихід розміщено з однієї з бокових сторін. Не рекомендується при довжині радіатора більш ніж 1300 мм.
  2. Діагональне. Подача теплоносія здійснюється через верхній боковий порт, повернення – знизу на іншій стороні. Незалежить від довжини батареї.
  3. Стаеві радіатори з нижнім підключенням. Обидва порти разміщені знизу на різних торцях.

Сталеві радіатори з нижнім підключенням, мають обмеження по вертикальним розмірам. Інакше верхній сегмент батареї буде слабо прогріватися. Зокрема, висота сталевого радіатора більше 500 мм потребує кінцевого чи діагонального з'єднання.