Станції підвищення тиску води

Станції підвищення тиску - гарантія безперебійного водопостачання від компанії Аква-Тепло

Автономне безперебійне водопостачання різних побутових і виробничих об'єктів забезпечують автоматичні станції підвищення тиску води. Системи мають альтернативну назву - бустерні комплекси і виконують перекачування чистої рідини. Вимоги до неї включають хімічну нейтральність, відсутність довговолокнистих або абразивних частинок, температуру не більше 40 ° C. Підібрати під конкретні цілі та купити станцію підвищення тиску води допоможуть фахівці центру інженерної сантехніки Аква-Тепло. Консультація з вибору оптимальної конфігурації агрегату виключить непотрібні витрати. Ще більше знизити вартість замовлення допоможе система накопичувальних знижок, що працює відразу після першої покупки.

Схематична структура бустерной установки

Конструктивно, автоматичні станції підвищення тиску води реалізовані досить гнучко. Це дозволяє варіювати такі параметри, як продуктивність і напір водяного стовпа під потреби споживача. Схематично до складу апарату входять такі вузли:

  1. Насос. Під побутові насосні станції підвищення тиску нерідко досить однієї одиниці.
  2. Електронний блок з пультом управління.
  3. Електродвигун. Мотор пов'язаний з насосом механічно, контролюючим реле - електрично.
  4. Гідроаккумулятор. Вузол реалізований у вигляді мембранного бака, що забезпечує захист від гідравлічного удару в момент запуску.

Точна кількість насосів і сполучних вузлів залежить від навантаження по водоспоживанню.

Додатково, насосна станція для підвищення тиску води в будинку підключається до водозабірного трубопроводу на вході. Вихід обладнання з'єднаний з магістраллю водопостачання.

Сфера і критерії використання

Автономні станції, що підвищують тиск води, затребувані у всіх секторах життєдіяльності людини. З їх допомогою відбувається подача рідини під різноманітні потреби:

Природно, технічні деталі моделей різноманітні. Так, насосна станція для підвищення тиску води в будинку відрізняється від устаткування, що працює на торговий комплекс. Це дозволяє оптимально вибрати модель під конкретні цілі, грунтуючись на парі параметрів: продуктивність і напір.

Наприклад, під побутові насосні станції підвищення тиску досить одного, за рідкісним винятком пари, насосів. Це забезпечить продуктивність на рівні 40 - 200 літрів в хвилину. Висота водяного стовпа, що генерується подібної станцією, становить від 25 до 120 метрів.

Навпаки, для пожежної станції, потрібна підвищена продуктивність: її рівень витрат становить від 300 до 2000 літрів в хвилину . Підвищення напору - другорядний критерій в цьому випадку.

Ефективність експлуатації

Фінансова привабливість обумовлена наступним фактом: насосна станція забезпечує підвищення водяного напору в будинку гарантує економну витрату ресурсів. При низькому водоспоживання частина насосів автоматично відключається. Навпаки, в момент пікових навантажень, задіяні всі вузли агрегату. Як результат, купити станцію підвищення тиску води вигідно не тільки завдяки дисконтним акціям від Авка-Тепло. Підібраний за допомогою фахівців компанії комплекс, забезпечить незалежність від центрального водопостачання та економію енергоресурсів.