Стрілки гідравлічні для котельних

Код: РДС21 Гідравлічна стрілка Рідний Дім 21 кВт
Цена: 1 800 грн.
Код: РДС33 Гідравлічна стрілка Родной Дом 1 1/4
Цена: 2 000 грн.
Код: РДС47 Гідравлічна стрілка Родной Дом 1 1/2
Цена: 2 400 грн.
Код: РДС53 Гідравлічна стрілка Родной Дом 2″ на 71 кВт
Цена: 3 000 грн.

Гідрострілки опалення

Магазин Аква-Тепло реалізує компоненти до систем опалення. Працюємо з багаторівневими конфігураціями, в котрих використовується колекторний розподільник і гідравлічна стрілка для опалення. Консультуємо з питань опалювального обладнання, нових розробок, розрахунків та їх втілення.

Де використовується гідрострілка?

В багаторівневій гідравлічній системі опалення, додатково встановлюється вузол, що складається з колекторів і гідрострілки, задача котрого – стабілізація тиску енергоносія.

Щоб не переплачувати за зайві компоненти, уточнимо, що гідрострілка для опалення використовується для обігріву котеджів і будинків:

Для опалення з одноконтурною розв'язкою,що працює від котла більше 40 кВт, гідравлічний розділювач не потрібен. Гідрострілка інтегрується у систему опалення при збільшенні потужності 40 кВт і вище, а також ускладнену:

  1. працюючими насосами ≥ 2 штук і, відповідно, працюючими від одного джерела ≥ 2 відводів, з різношвидкісними режимами (тепла підлога, батареї, подача гарячої води);
  2. наявністю у конструкції труб різного діаметру;
  3. режимом роботи ≥ 2 котлів на одні й ті ж контури.

Розподільча гідрострілка для двох котлів не має конструктивних відмінностей.

Конструкція гідрострілки

Каркас гідравлічної стрілки — порожня труба круглого чи квадратного перетину з 6 патрубками:

Матеріал для виготовлення гідрострілки:

  1. нержавійка – економічний варіант по вартості, строку експлуатації;
  2. вуглеродиста сталь з антикорозийним покриттям внутрішньої частини – потребується щорічне фарбування стрілки;
  3. мідь – техничні характеристики внутрішньої поверхні стрелки нижче, ніж у нержавійки.

Ми не виготовляємо розподільчі стрілки з поліпропілену через технічні параметри, що розраховані під теплогенератори Q 15-35 кВт.

Принцип и режими роботи гідрострілки

Котельна гідрострілка чи розділювач встановлюється між теплогенератором і колекторним розподілювачем, як резервуар, в котрому «змішуються» потоки, різні по тиску. Гідрострілка з колектором не впливають на потужність і КПД котла, але вирівнюють тиск води у системі і виводить повітря з труб, виключаючи гідроудар.

Баланс системи, що залежить від Q котла і витрати тепла у контурах, визначають три схеми функціонування гідрострілки:

  1. Стабільність – потоки рівні по тиску на виході і вході, що практично не здійсненно;
  2. Небажаний – недостатня потужність теплогенератору, приводить до підмісу у розділювачі теплого потоку холодним, у результаті чого температура у контурах і зворотній лінії падає, і автоматика перемикає роботу котла на максимум;
  3. Бажаний – Q гарячого потоку перевищує Q холодного, і в результаті підмісу у зворотній лінії підвищується температура, автоматика котла зменшує потужність свого режиму роботи, і система балансується.

Нами приділяється велика увага підбору котлів, гідравлічного обладнання, гідрострілок для опалення. Теплогенератори, що працюють з розподілювачами, повиннні мати запас потужності у 10-20 %, так як опалення не завжди працює стабільно: при запуску – на границі потужності; при вимкненні непотрібного контуру – на средньому рівні.

Переваги магазину

Магазин Аква-Тепло пропонує гідравлічні розділювачі потоку промислового виготовлення:

Заводські моделі гідравлічних розподілювачів, представлені на сайті, розраховані по потужності заздалегідь, конфігурації не потребують виконання самостійних розрахунків.