Гідравлічна стрілка Родной Дом 2″ на 71 кВт

3 000 грн.

Купити гідравлічну стрілку із нержавіючої сталі на 2″ в Україні

Сучасна гідравлічна схема системи опалення практично у більшості випадків потребує встановлення гідравлічної стрілки (наприклад із нержавійки з виходами на 2") основною задачею якої являється гідравлічне розділення "котлового" контура і "опалювального" контура. У гідравлічних схемах без стрілки показник тиску між "подачею" і "зворотним" коллектором змінюється у прямій залежності від кількості працюючих циркуляційних насосів. У той же час, з гідравлічною стрілкою показник тиску практично постійно рівний нулю в незалежності від роботи насосів. Значеня цього показника визначається гідравлічним спротивом гідрострілки і являється надзвичайно малою (до 0,5 м. водяного стовпа) величиною.

В такій гідравлічній схемі, "котловий" контур і "опалювальний" працюють незалежно один від одного, а циркуляційні насоси роздільних зон опалення, незалежні від включення їх в роботу. Така схема не здійснює негативного впливу на загальний функціонал системи. По простому кажучи, кожний циркуляційний насос обслуговує виключно свій контур и не «давить» воду-теплоносій у інші.

Гідравлічна стрілка може працювати у сучасних гідравлічних схемах у декількох режимах. Звичайни режим роботи стрілки, це коли температура "первинного" (він же котловий) контур практично рівна вхідній температурі води-теплоносія "вторинного" контура. Сумарна продуктивність насосів для циркуляції в опалювальних контурах повинна бути нижче ніж продуктивнсіть насосу котла. Використання гідравлічної схеми зі стрілкою у такому варіанті не буде здійснювати вплив на гідравлічний розрахунок сис-ми опалення. Радіатори, внутрішньопідлогові конвектори, тепла підлога чи інфрачервоні "водяні" панелі розраховуються традиційним методом по показнику температури теплоносія, що виходить від котла, без урахування необхідних коректив на роботу гідравлічної стрелкі.

Самостійне виготовлення стрілки потребує серйозних розрахунків і спеціальних знань - простіше всього замовити у нас готовий виріб з заданими на заводі робочими характеристиками.

Технічні характеристики:

  • Розмір виходів: НР 2";
  • Виходи під зливний клапан, повітрявідвідник і термометр: ВР 1/2";
  • Міжцентрова відстань: 280 мм;
  • Потужність кВт: до 71;
  • Прохід л.год: 8500.