Гідравлічна стрілка Рідний Дім 21 кВт

1 800 грн.

Купити гідрострілку на 21 кВт з нержавійки в Україні

Функцією гідравлічного розподілювача звареного з нержавіючої сталі, з розміром виходів на 1", як і вказує його назва, є функція відділення "первинного" (контуру котла) від "вторинного" (контуру системи опалення). При застосуванні гідравлічного розподілювача з нержавійки з розміром виходів на 1" тиск "дельта" P між колекторними-лініями "подачі" і "обратки" близький до нульового показника. Тиск "дельта" P задається гідравлічним опором стрілки, яке досить незначне. Крім цього, це значення має постійну величину, яка не залежить від кількості одночасно працюючих циркуляційних насосів у "вторинному" контурі.

Практичний досвід застосування показує, що використання гідравлічної стрілки (вона ж гідравлічний роздільник) вкрай рекомендується, якщо без неї перепад тиску між колекторними-лініями "дельта" P> 0,4 м. вод. стовпа.

Крім цього, одна з найважливіших функцій гідравлічного розподілювача - захист від теплового удару (термічного шоку) чавунних теплообмінників котлів. Під час першого запуску котла, теплообмінник (особливо це стосується чавунних теплообмінників) може нагрітися до дуже високих температур за мінімальний час. І при цьому навіть в самій "короткій" петлі системи опалення теплоносій не може швидко нагрітися до тієї ж  температури. Тому з "обратки" трубопроводу опалювальної системи, не прогріта вода-теплоносій потрапляє на розігрітий до високих температур чавунний теплообмінник, що може призвести до його передчасного аварійного руйнування і виходу опальвального приладу з ладу.

Використання гідравлічного розподілювача, дозволяє забезпечити необхідну різницю температур в "подачі" і "обратки" не вище +45 °С.

Технічні характеристики:

  • Розмір виходів: НР 1";
  • Виходи під зливний клапан, відведення повітря і термометр: ВР 1/2";
  • Міжцентрову відстань: 220 мм;
  • Потужність кВт: до 22;
  • Прохід л.год: 2500.