Гідравлічна стрілка Родной Дом 1 1/2" на 47 кВт

2 400 грн.

Купити гідравлічну стрілку з нержавіючої сталі на 47 кВт в Україні

Щоб значно покращити роботу системи опалення іноді достатньо купити гідравлічну стрілку для опалення із нержавіючої сталі. При потужності теплогенераторів від 35 кВт гідравлічна стрілка обов'язкова до установки. Така вимога присутня у всіх основних виробників котлів для послідуючої їх постановки на сервісне обслуговування.

Друга назва цього приладу – гідравлічний розподілювач. Багато з споживачів послуг монтажних чи проектних фірм часто не знають про необхідність його застосування. І дуже шкода. Купивши гідравлічну стрілку для опалення можна досягти стабільної роботи системи з декількома циркуляційними насосами.

У сучасних опалювальних системах теплоносій циркулює примусово. Насос качає його через теплообмінні поверхні котла, звідки по трубопроводам "подачі" вона переміщається до радіаторів, теплої підлоги і іншим приладам, після передачі тепла по зворотці повертається назад. Якщо площа опалення невелика, то циркуляційний насос зазвичай один і його потужності і продуктивності більш ніж достатньо для стабільної циркуляції теплоносія. Інша справа, коли система опалення складається із пари чи більше опалювальних зон (контурів) кожний із яких має свій циркуляційний насос.

Тоді виникає декілька типових проблем:

  • не має потрібної продуктивності насосів через їх взаємний вплив (передавлювання);
  • підвищений знос насосів із-за постійної роботи в максимальному режимі;
  • виникають "паразитні" течії і послідуючий надлишковий прогрів батарей опалення, а також складність у підборі правильного обладнання і балансуванні по гідравлічним характеристикам системи опалення.

Купити гідравлічну стрілку для опалення і забути про подібні проблеми - зазвичай саме правильне рішення, що не потребує значних фінансових витрат.

Конструкція гідравлічної стрілки із нержавіючої сталі представляє собою порожнисту трубу з четирма патрубками і додатковими виходами в корпусі для автоматичного повітрявідвідника, зливного клапану, термометра чи манометру. Два виходи призначені для води "котлового" контуру, інші два - для контура опалювальної системи.

Головне застосування гідравлічної стрілки — це розділення "котлового" і "опалювального" контурів.

Технічні характеристики:

  • Розмір виходів: НР 1 1/2";
  • Виходи під зливний клапан, повітрявідвідник і термометр: ВР 1/2";
  • Міжцентрова відстань: 260 мм;
  • Потужність кВт: до 47;
  • Прохід л. год: 5500.