Термометри технічні

Термометри технічні - інноваційна ефективна і стильна система опалення

Контроль виробничих процесів, вимірювання температури в промисловості, агрокультурному секторі та комунальному господарстві - забезпечують термометри технічні. Більшість подібних пристроїв відрізняється від побутової ртутної моделі. На них віддалено схожі тільки термометри спиртові технічні, в Україні їх пропонує придбати інтернет магазин Аква-Тепло. Інші різновиди вимірювальної апаратури також представлені в електронному каталозі. Визначитися з вибором конкретного приладу допоможуть консультанти компанії.

Основні види термодатчиків

Дійсно, термометри спиртові технічні в Україні знайомі практично кожному. Їх аналоги використовуються в побуті. Так, технічні термометри спиртові в оправі нерідко дозволяють мамам визначити температуру води для купання малюка. Для виробничих цілей рідинні прилади випускаються двох видів: прямі і кутові. Останній різновид випускається моделями з кутами 90° і 135°. Сфера застосування подібних пристроїв - трубопроводи і повітрянопарогазосилове обладнання, з верхньою межею вимірювання температури - 600 °C. Для захисту скляного корпусу, встановлюють технічні термометри спиртові в оправі.

Альтернативно, вимірювання температури виробляють наступними видами приладів:

Додатково, пристрої відрізняються за типом установки. Наприклад, пірометри функціонують безконтактно по тепловому випромінюванню. Занурювальні датчики діляться на радіальні і (осьові) фронтальні термометри. Вони з'єднуються з середовищем за допомогою латунного штуцера. Зазвичай, осьові термометри мають глибину занурення від 50 до 150 мм. Радіальна модель кріпиться вертикально. Фронтальні термометри розташовуються горизонтально, оскільки штуцер знаходиться з тильного боку.

Термометри біметалічні - радіальні і інші види

Основу технічного приладу складає пружина, свальцованная з двох платівок. Вони виготовлені з металів з різним коефіцієнтом теплового розширення. Робочий діапазон такого датчика становить від -70 до 600 °C. За типом установки, технічні радіальні і осьові термометри доповнюють накладні моделі. Для останнього варіанту кріплення здійснюється окремою, не вимірювальної пружиною.

Технічні термометри біметалеві радіальні перевершують рідинні аналоги за двома параметрами:

На відміну від занурювальних пристроїв, термометр накладний для систем опалення застосовується під вимір температури поверхні магістралі. Отримані результати дозволяють судити про ступінь нагріву теплоносія. Термометр накладний для систем опалення реєструє дані через контактний елемент, що знаходиться на тильній стороні приладу.

Інші способи вимірювання температури

Дистанційна реєстрація даних здійснюється через капілярний термометр для котла опалення. Його переваги перед накладними і зануреними виробами полягають у наступному:

Довжина з'єднувального капіляра такого датчика становить 1000 мм і більше.

Під вимірювання температури в важкодоступних місцях з наступною комутацією електроланцюга використовуються електроконтактні термометри. Ці пристрої містять вимірювальну і номінальну стрілку. Остання служить для установки температурного бар'єру. Дізнатися більше про різновиди вимірювальної техніки допоможуть фахівці компанії Аква-Тепло. Консультанти ознайомлять Вас з технічними параметрами будь-якої моделі з електронного каталогу інтернет магазину.