Трійники різьбові

Код: ZR-05 Трійник чавунний рівнопрохідний Invena
Цена: 35 - 198 грн.
трійник
чавун
15-50
без покриття
1/2-2 дюймів
ВВВ

Код: ZT-05 Трійник чавунний оцинкований рівнопрохідний Invena
Цена: 12 - 795 грн.
трійник
чавун
10-100
цинк
3/8-4 дюймів
ВВВ

Код: ZT-15 Трійник чавунний оцинкований редукційний Invena
Цена: 55 - 560 грн.
трійник
чавун
20x15x20-75x65x75
цинк
3/4x1/2x3/4-3x2 1/2x3 дюймів
ВВВ

Код: ZB-15 Трійник чавунний редукційний Invena
Цена: 51 - 136 грн.
трійник
чавун
20x15x20-32x25x32
без покриття
3/4x1/2x3/4-1 1/4x1x1 1/4 дюймів
ВВВ

Трійники для труб – різьбові латунні розгалуджувачі під металічний трубопровід

Фото латунных тройников для труб

Монтаж будь-якого трубопроводу не обходиться без відгалужень, переважно перпендикулярних. Щоб додати в систему водопостачання кран, пральну машинку, інше обладнання, необхідно купити трійник для труб.

Зробити це, заощадивши фінансові та часові ресурси, пропонує спеціалізований торговий портал Аква-Тепло. Майстри компанії безкоштовно проконсультують, які саме трійники різьбові сантехнічні оптимально підійдуть під конкретні запити покупця. Мінімальна націнка щодо вартості виробника, дозволяє купити латунні трійники в Україні без зайвого навантаження на бюджет.

Вибір матеріалу різьбового фітингу

Різноманітність пропозицій сучасного ринку сантехнічних виробів нерідко лякає клієнта. Дійсно, сьогодні металевий трійник для труб купити можна в широкому діапазоні виконання. Продукти представлені такими матеріалами:

Найбільшою популярністю у покупця користується продукція з латуні. Це не дивно, оскільки метал, поряд з високj. корозійною стійкістю, характеризується хімічною інертністю. Як результат, купити латунні трійники в Україні можна не замислюючись про якість води..

Вітчизняний випуск різьбової продукції базуєтсья на марках латуні: CuZn39Pb3, CuZn36Pb2As. Італійський виробник використовує сплав CW617N. Його вітчизняний аналог – латунь CuZn40Pb2. Технологія виготовлення не залежить від географії – застосовується гаряче штампування.

Державний стандарт і базові характеристики

Базовий документ під трійник трубопроводу ГОСТ 8948-75. Стандарт був розроблений для продукції з ковкого чавуну, але поширюється на сталеві та інші вироби. Документ встановлює на різьбовий трійник латунний розміри умовного проходу від 8 до 100. Втім, фітинги з DN більше 50, ГОСТ використовувати не рекомендує. Мінімальна маса деталей з різьбленням G1/4 без покриття становить 64 грама. Максимальна вага для трійника трубопроводу, ГОСТ 8948-75 встановлює на рівні 1.088 кг.

Інші параметри виробу включають:

Стосовно діаметру різьби, найбільш затребувані на трійник латунний розміри ½ і ¾ дюйма. Альтернативно зустрічаются моделі G1 і G2. Різьба може бути внутрішньою/зовнішньою, а сам трійник рівнопрохідний із латуні чи редукційний.

Конструктивні варіації

Фото углового тройника

Основне придзначення деталі – з'єднання трьох ділянок трубопроводу під кутами 90°. Ця умова дотримується для всього ассортименту продукції. Конструкційні модифікації зв'язані з розміром і взаємним розміщенням труб. Відповідно цим факторам, розрізняють:

  1. Трійник рівнопрохідний з латуні. Всі три стика фітинга характеризуються єдиним діаметром. Виріб служить тільки як елемент розгалудження трубопроводу.
  2. Трійник редукційний. Фітинг використовується для переходу на трубу другого діаметру. Відмінний розмір може мати: перпендикулярне відгалудження, пряме продовження магістралі або обидві ділянки.
  3. Трійник кугтовій. Подібний фітинг забезпечує з'єднання трьох взаємно перпендикулярних сегментів трубопроводу. Якщо трійник редукційний имеет двухмерную структуру, то угловой - 3D деталь.

Визначити тип різьби на кожному стику фітинга нескладно. Використовується наступне маркування: З – зовнішня, В – внутрішня насічка. Таким чином, виріб ВЗВ володіє внутрішнью різьбою під пряму ділянку трубопроводу й зовнішньої для відведення. На трійник кутовий подібне маркування не розповсюджується.

Покращення початкових параметрів

Слідуючим критерієм вибору на різьбовий латунний фітинг виступає якість його виконання. Модернізовані трійники купити в Україні доступно в наступних конфігураціях:

  1. Нікелеве покриття. На виріб наноситься захисний шар товщиною 12.6 – 16.3 мкм. Нікельовані трійники різьбові сантехнічні вирізняє підвищена стійкість до зносу, коррозії.
  2. Хромована латунь. Застосування технології покращує мікротвердість поверхні до 950 – 1100 HV. Висока віддзеркалювальна здатність хромованого покриття істотно покращує зовнішній вигляд продукту.
  3. Посилений латунний трійник. Фітинг характеризується потовщеним штуцером чи сідловиною.

Фото хромированного тройника

Центр інженерної сантехніки Аква-Тепло пропонує клієнтам повний ассортимент продукції для трубопроводу. Визначитися з типом покриття, фітинга: стандартний чи посилений латунний трійник; допоможе консультація майстрів компанії.

Промислова группа

Для побутових цілей преважно використовується продукція з номінальним діаметром 15 чи 20. Більш габаритний трійник перехідний латунний різьбовий (G1 і вище) застосовується в промисловості, комунальному господарстві. Деталь актуальна при прокладанні систем водопостачання, опалення.

Монтаж різьбового фітинга

Герметичність з'єднання досягається правильною установкою деталі на трубопровід. Тому, збираючись купити трійник для труб, необхідно потурбуватися про купівлю спеціальних ущільнювачів. В їх якості можуть виступати:

Перед тим, як встановити трійник перехідний латунний різьбовий, сліду зачистити кінці з'єднуваних ділянок трубопроводу. Потребується видалити забруднення, іржу, інші нашарування.

Підмоточним матеріалом оплутують різьбу по годинниковій стрілці. Товщину шару пасма необхідно поступово збільшувати. Після закріплення фітинга, залишки тканини видаляють.

Важливо не докладати надмірних фізичних зусиль, затягуючи латунний трійник. Мідні сплави не настільки міцні, як сталь, і можуть дати тріщину. Більш детальні нюанси можна уточнити у консультантів інтернет-магазину Аква-Тепло. Спеціалісти також допоможуть швидко вибрати металічний трійник для труб, купити деталь під конкретний запит клієнта.