Твердопаливні котли

Продаж твердопаливних котлів в Україні

Мешкання у приватному заміському будинку знову війшло в моду, і все частіше люди звертаються в спеціалізовані магазини в пошуках котлів. Їх увазі пропонують твердопаливні, електричні і газові котли опалення. У розділі представлені твердопаливні котли, що прекрасно підходять для приватного будинку і облаштування системи опалення.

Слід відмітити, хто такі котли мають досить високий рівень КПД (>75%) і здатний працювати на бурому вугіллі та деревині. Що розширює можливості власників до економії.

Твердопаливні котли виконані з жароміцних матеріалів здатних витримувати значні температурні показники. Мешканці будинку можуть не боятися теплових ударів і викидів диму через «завантажувальний» люк. Більшість моделей оснащені системою важелів, для перемішування дров і золи. Це полегшує нагляд за котлом і його експлуатацію.
Зупиняючим вибір на твердопаливних котлах, слід знати декілька важливих деталей. Необхідго облаштувати окреме приміщення під котельну з гарною вентиляцією. Також необхідно слідкувати, щоб поблизу котла не було ніяких легкогорючих матеріалів. Важливо пам'ятати, що такий котел призначено для нагріва води у господарських і опалювальних цілях. До нього може бути підключено бойлер непрямого нагріву.

Облаштуванням подібної системи повинен займатися спеціаліст, тому що від правильності та її безпечності залежить благополуччя мешканців будинку. У випадку її грамотного монтажа, така система прослужить довгі роки.