Утеплювач для труб

Код: IZBNF20 Базальтова ізоляція для труб товщина 20 мм Texizol
Цена: 31 - 388 грн.
шкаралупа
базальт
18-273 мм.
1 м
58-313 мм.
20 мм.

Код: IZBNF30 Базальтова ізоляція для труб товщина 30 мм Texizol
Цена: 39 - 571 грн.
шкаралупа
базальт
18-273 мм.
1 м
78-333 мм.
30 мм.

Код: IZBNF40 Базальтова ізоляція для труб товщина 40 мм Texizol
Цена: 53 - 647 грн.
шкаралупа
базальт
18-273 мм.
1 м
98-353 мм.
40 мм.

Код: IZBF20 Базальтова ізоляція для труб фольгована товщина 20 мм Texizol
Цена: 45 - 467 грн.
шкаралупа
базальт
18-273 мм.
1 м
58-313 мм.
20 мм.

Код: IZBF30 Базальтова ізоляція для труб фольгована товщина 30 мм Texizol
Цена: 57 - 665 грн.
шкаралупа
базальт
18-273 мм.
1 м
78-333 мм.
30 мм.

Код: IZBF40 Базальтова ізоляція для труб фольгована товщина 40 мм Texizol
Цена: 76 - 756 грн.
шкаралупа
базальт
18-273 мм.
1 м
98-353 мм.
40 мм.

Код: IZBF50 Базальтова ізоляція для труб фольгована товщина 50 мм Texizol
Цена: 96 - 1 190 грн.
шкаралупа
базальт
18-273 мм.
1 м
118-373 мм.
50 мм.

Код: IZBF60 Базальтова ізоляція для труб фольгована товщина 60 мм Texizol
Цена: 121 - 820 грн.
шкаралупа
базальт
18-273 мм.
1 м
138-393 мм.
60 мм.

Утеплювач для труб на базі професійної консультації від порталу Аква-Тепло

Фото теплоізоляції для труб опалення

Запобігти втраті тепла або розриву водопроводу внаслідок замерзання допомагає спеціальний ізоляційний матеріал для труб. Будь-яка зовнішня магістраль, прокладена вище глибини замерзання, потребує подібного захисту. Альтернативно, теплоізоляція для труб опалення в квартирі затребувана не так часто. Виняток становить розташування магістралі всередині бетонної стяжки, тепла підлога, наприклад. Холодна основа істотно поглинає теплову енергію, збільшуючи витрату теплоносія, відповідно, витрати на обігрів.

Рішення проблеми є на порталі Аква-Тепло. Інтернет-магазин пропонує купити утеплювач для труб опалення в Україні, а також під системи: водопостачання, ГВС. Безкоштовна консультація майстрів дозволить оптимально підібрати матеріал. Це забезпечить якісну теплоізоляцію трубопроводів, а ціна за метр, буде мінімізована.

Додаткова вигода - захист труб від зовнішнього впливу: вологи, пари, а також агресивних речовин.

Засоби, що застосовуються під утеплення магістралі

Ізоляційний матеріал для труб, представлений на ринку, досить різноманітний. Втім, якщо класифікувати утеплювачі за типовими особливостями, можна виділити тільки 4 групи:

  1. Рулонні блоки. Сюди відносяться утеплювачі під труби, як мінеральна вата , незшитий поліетилен і склотканина.
  2. Трубки. Категорія об'єднує знімні шкаралупи , наприклад базальтова ізоляція для труб і циліндри ППС, ППУ.
  3. Листи. Це переважно плити мінераловатні і незшитий пінополіетилен.
  4. Рідкі склади. Відносно новий, дорогий різновид утеплювача під труби. На ринку вони представлені керамічної суспензією.

Важливо розуміти, що ідентична теплоізоляція може використовуватися в різних формах. Наприклад, базальтова ізоляція для труб випускається в декількох видах. Зокрема, утеплювачі виробляються як фольговані рулони або пресована знімна шкаралупа.

Утеплювач для зовнішніх труб опалення та магістралей всередині будинку

Базальтові волокна універсальні в цьому відношенні. Причина тому не тільки різноманітність форм, але і дешевизна теплоізоляції. Варіюється також товщина рулонів і циліндрів аж до 80 мм. Використовувати утеплювач для зовнішніх труб опалення усередині житлових будівель, дозволяє висока температурна межа 700 °C . Додатково, базальтова вата стійка до агресивних середовищ: кислотних та лужних. Недолік утеплювача під труби - відсутність вологостійкості. Тому рулони з мінеральної вати мають захисний фольгований шар.

Організувати теплоізоляцію для труб опалення в квартирі краще за допомогою щільних спінених складів. Поряд з теплозбереженням, такі речовини виступають відмінною захисною оболонкою. Встановлюється спінена теплоізоляція для труб у вигляді знімних циліндрів. Роз'ємний характер конструкції забезпечує поздовжній розріз. Матеріалом теплоізоляції виступає:

Трубки утеплювача мають зовнішнє захисне покриття: УФ-стійкий шар або гідроізоляційну плівку . Розмір спіненої теплоізоляція для труб: довжина 200 см, товщина до 20 мм.

Утеплювачі на базі каучуку

Фото каучукового утеплювача для труб

Цей клас теплоізоляції відрізняє низька вартість. Виготовляється каучукова ізоляція для труб на базі спіненої речовини.

Як результат, шар утеплювача характеризується:

Завдяки зазначеному комплексу захисних функцій, каучукова ізоляція для труб однаково успішно застосовується в побуті і промисловості. На виробничому рівні - це теплоізоляція холодильних установок, а також мереж транспортування газу і нафти. Побутова сфера - утеплювачі систем водопостачання та опалення.

Гофрована ізоляція для труб

Продукція реалізується в двох варіантах забарвлення: червоному і синьому. Різниця кольорів має чисто візуальний ефект. На практиці воно може використовуватися для маркування труб холодного та гарячого водопостачання.

Фото гофротруби ізоляційної

Матеріалом утеплювача виступає поліпропілен, ПВХ-пластик та інші види полімерів. Важливо знати, що поліпропіленова гофрована ізоляція для труб укладається тільки в негорючих середовищах. Навпаки, утеплювач з ПВХ-гофри має здатність до самозагасання .

Друга істотна відмінність між матеріалами утеплювача - температурна межа експлуатації . У поліпропілену вона ширше і становить: -50 - 90 °C . Зовні, визначити матеріал неможливо. Тому, перш ніж дізнатися на гофровану теплоізоляцію трубопроводів ціну за метр, рекомендується уточнити склад утеплювача. У компанії Аква-Тепло цю та іншу інформацію люб'язно нададуть консультанти онлайн-центру інженерної сантехніки.

Пінополіуретанова теплоізоляція

Придатна під утеплення зовнішніх водопровідних труб, однак тільки в поєднанні зі зовнішньою оболонкою. Високощільний ППУ відрізняється високою міцністю і стійкістю до низьких температур, вологи, агресивних речовин.

Недолік утеплювача - пінополіуретан в будь-якій формі руйнується під впливом УФ-випромінювання. Тому при утепленні зовнішніх водопровідних труб на полімерну структуру циліндрів наноситься захисний шар:

Альтернативна форма пінополіуретанової теплоізоляції - рідкий ППУ. Високий ступінь адгезії дозволяє напилювати речовину безпосередньо на труби.

Фото рідкої теплоізоляції для труб

Результуючий шар складає 5 - 10 см в товщину. Температурна межа рідкого утеплювача - 100 °C, що нижче за аналогічний показник ППУ-циліндра - 140 °C.

Онлайн-підтримка

Вибір утеплювача - завдання далеко не тривіальне. Необхідно врахувати пожежобезпечність матеріалу. Деякі речовини ефективні тільки при спеціалізованому застосуванні. Тому, купити утеплювач для труб опалення в Україні рекомендується на основі професійної консультації. Її Вам безкоштовно нададуть співробітники інтернет-магазину Аква-Тепло.