Внутрішньопідлогові конвектори з природньою і примусовою конвекцією

Продаж внутрішньопідлогових конвекторів в Україні

Достаньо часто під час ремонту і облаштування кімнат з великими вікнами достатньо складно підібрати підходящу систему опалення. Більшість людей віддають перевагу встановленню внутрішньопідлогових конвекторів, дані пристрої дозволяють ефективно опалювати і охолоджувати приміщення. Внутрішньопідлогові радіатори встанавлюются прямо у підлогу по периметру кімнати.

Внутрипольное конвекторное отопление фото схема

Переваги від використання

Внутрішньопідлогові конвектори мають багато переваг у порівнянні зі звичайними батареями і електричними радіаторами:

Внутрішньопідлогові конвектори водяного опалення мають багато переваг, вони нашли широке застосування у будинках, на великих виробничих об'єктах, у офісних приміщеннях.

Конструкція та принцип роботи

Внутрішньопідлогові радіатори включають в себе елементи:

Конвектори водяні внутрішньопідлогові зазвичай виготавлюються шириною від 23 до 38 сантиметрів, вони монтуються на стадії початкового будіництва під час заливки підлоги.

Принцип роботи таких пристроїв засновано на конвекції – теплообміні, заснованого на передачі тепла потоками повітря. За рахунок різниці щільностей холодне повітря опускається донизу, а гаряче вгору, так і відбувається теплообмін. Розрізняють опалювальні апарати, монтиуємі в підлогу, з природньою і примусовою конвекцією, останні працюють разом з вентилятором. Потужність може варіюватися від 12 до 40 Вт.

Експлуатація

Внутрішньопідлогові пристрої опалення можуть використовуватися в пприміщеннях абсолютно будь-яких параметрів, розрахунок ведеться точно таким же чином, як і при встановленні звичайних радіаторів. Регуляція потужності і температури може здійснюватися декількома способами:

Вищеописані способи регуляції також встанавливаються в підлогу, через що підхід до них утруднено.

Варіанти монтажу

Найбільш розповсюдженими варіантами установки таких внутрішньопідлогових способів опалення являються:

Купити конвектор в компанії Аква-Тепло

Наша компанія Aqua-Teplo пропонує придбати вбудовуємі в підлогу конвектори, по доступній низькій ціні. Кожний клієнт отримає безліч переваг від співпраці, головними із котрих являються:

Щоб купити конвектори водяні внутрішньопідлогові, зателефонуйте по телефону, вказанному на нашому сайті, висококваліфіковані та досвідчені співробітники допоможуть кожному підібрати внутрішньпідлогові конвектори з вентилятором і без усіх необхідних параметрів чи будь-який інший товар. Можна оформити покупку в режимі онлайн, доставка здійснюється в Києві та по всій территорії України. Конвектор у підлогу – це грамотне рішення проблем опалення кімнат.