Водяні рушникосушки

Водяні рушникосушки - багатофункціональний обігрівач для ванної кімнати

 Фото водяного настінного рушникосушки

Ванна кімната часто страждає від високої вологості, що призводить до утворення цвілі, грибка. Уникнути появи нальотів на стінах, своєчасно усунути конденсат допоможуть водяні настінні рушникосушки. Додатково, прості за конструкцією і надійні в експлуатації пристрою, забезпечать просушку білизни, рушників.

Наступна функція виробів - обігрів. Зігнутої труби з гарячою водою всередині досить для опалення ванної кімнати. Нарешті, сучасні рушникосушки водяні німецькі можна розглядати як додатковий елемент дизайну. Електронний каталог центру інженерної сантехніки Аква-Тепло відкриває моделі різних кольорів: білий, хром, бронза або золотий блиск. Альтернативно, інтернет-магазин пропонує недорого купити рушникосушки водяні в Україні вітчизняного виробника. Зупинити свій вибір на конкретній моделі допоможе професійна консультація майстрів компанії.

Загальні характеристики багатофункціональних обігрівачів

Підбираючи водяні настінні рушникосушки варто звернути увагу на конструкцію, матеріал виконання та технічні параметри пристрою. Також важливо визначитися з типом підключення рушникосушки. Це може бути:

  1. Індивідуальний контур обігріву. Робочий тиск подібної системи не перевищує 3 - 4 бар. Тому відмінний варіант - латунні рушникосушки водяні. Вироби характеризує висока корозійна стійкість, естетичний зовнішній вигляд, високий показник теплопровідності.
  2. Централізоване опалення, ГВП. Відповідно до рівня поверху, тиск в трубах здатний досягати 10 бар. До установки рекомендуються безшовні рушникосушки водяні німецькі або вітчизняні з нержавіючої сталі. Подібні конструкції витримують робочий тиск 15 бар. Моделі, які пропонує компанія Аква-Тепло пройшли випробування на гідроудар (не менше 20 бар) .

Інші важливі технічні параметри для водяних рушникосушарок - потужність тепловіддачі, товщина стінок, робоча і гранична температури. Останні характеристики для більшості моделей складають 75 і 95 ° C, відповідно. Для централізованої системи бажано купити водяні рушникосушки для ванної кімнати з латуні товщиною 3 мм.

Види конструкції

Фото водяного полотенцесушителя з поличкою

Дизайн рушникосушки важливий не тільки з естетичної точки зору. Конструкція пристосування визначає його функціональні можливості. Сучасний ринок пропонує купити рушникосушки водяні в Україні таких конструкцій:

Ще більше функціональних можливостей надають рушникосушки водяні з поличкою або стулчасті моделі. Останні різновиди відрізняються кутом повороту 90 і 180 ° . Наявність стулок - оптимальне рішення для економії простору. Сушка білизни виконується в розгорнутому положенні, коли ванна кімната не затребувана домочадцями. Сушки для рушників водяні з поличкою особливо зручні для розміщення рушників.

Вони зміщені по глибині і не заважають сушитися іншому білизни. Максимально витримуєма вага конструкцією зазвичай становить 5 кг.

Коли на першому плані естетика

Фото хромованого водяного полотенцесушителя

Придбати рушникосушарку водяну класичну в хромі вигідно як додатковий елемент дизайну. Блискуча поверхня такого пристрою не вимагає додаткового догляду. Наприклад, мідні сушки для рушників з часом тьмяніють. Додатково, хромування підвищує зносостійкість металу. Щоб гарантувати стійкість до корозії, рекомендується купувати вироби з нікелевмісної сталі. Тоді, поряд з відмінним зовнішнім виглядом, рушникосушарка водяна класика хром забезпечить високу надійність експлуатації.

Пристрої для ефективного обігріву

Основна функція пристосування - сушка рушників, білизни і повітря. Для ситуації, коли в якості обігрівача ванній використовується водяна рушникосушарка потужність стає важливим параметром. Підвищити рівень тепловіддачі дозволяє збільшення площі поверхні теплообміну. Здійснюється це додаванням перемичок - труб прямокутного або іншого профілю. Додатково, кожна поперечна секція збільшує «місткість» латунних рушникосушарок водяних по білизні для просушування.

Ще більше ефективності

Важливим критерієм тепловіддачі пристрою виступає тип підключення. А саме точки входу і виходу теплоносія. Інтернет-магазини пропонують купити водяні рушникосушки для ванної кімнати наступних конфігурацій підключення:

Перевага першої схеми - незалежність від напрямку циркуляції води. Ця конфігурація більше підходить під звивисті форми або, коли потрібно сховати труби без штроблення стіни. Навпаки, рушникосушарка стандарт з боковим підключенням і діагональний варіант ефективні для моделей драбинка. Подібна схема дозволяє рівномірно прогрівати всі трубки конструкції. Конструкція відрізняється високою ефективністю тепловіддачі. Використовувати рушникосушарку стандарт з боковим підключенням цілком доречно в якості обігрівача ванної кімнати.

Інші нюанси

Виконувати монтаж рушникосушарки набагато простіше, приєднуючи пристрій в контур індивідуального опалення. Підключення до централізованої схеми потребує врахувати розмір і тип (внутрішнє / зовнішнє) різьблення. Важливим критерієм виявиться міжосьова відстань. На ринку представлені рушникосушки з широким діапазоном зазначеної характеристики: 5 - 190 см.

Уточнити необхідні параметри допоможе безкоштовна консультація фахівців компанії Аква-Тепло. Перевага співпраці з інтернет-магазином - онлайн-вибір моделі під конкретні запити покупця.